KONST / Litografier / Färglitografi 11943466

nr 1194 3466

Färglitografi

Signerad, numrerad 20/100, bladets mått: 62x48 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 juli 2018
kl 18:37:13